Přihlásit

Zápasy

4. 8. 2020

Skupina A

Odloženo

 
:
 
SPA
vs
CEB

TIPSPORT ARENA PRAHA

Skupina A

Odloženo

 
:
 
PLZ
vs
KLA

LOGSPEED CZ Aréna

Skupina B

Odloženo

 
:
 
LIB
vs
LIT

Home Credit Arena

Skupina C

4. 8. 2020

17:00

 
:
 
OLO
vs
MHK

Zimní stadion Olomouc

Skupina D

4. 8. 2020

17:00

 
:
 
TRI
vs
PRE

WERK ARENA

Skupina D

4. 8. 2020

17:30

 
:
 
ZLN
vs
VIT

Zimní stadion Luďka Čajky

Skupina B

4. 8. 2020

17:30

 
:
 
MBL
vs
KVA

ŠKO-ENERGO Arena

Skupina C

4. 8. 2020

18:00

 
:
 
KOM
vs
PAR

DRFG Arena

6. 8. 2020

Skupina B

Odloženo

 
:
 
LIT
vs
MBL

Zimní stadion Ivana Hlinky

Skupina D

6. 8. 2020

17:30

 
:
 
VIT
vs
TRI

OSTRAVAR ARÉNA

Skupina B

6. 8. 2020

17:30

 
:
 
KVA
vs
LIB

KV Arena

Skupina D

6. 8. 2020

18:00

 
:
 
PRE
vs
ZLN

Meo Aréna

Skupina C

6. 8. 2020

18:00

 
:
 
MHK
vs
KOM

ČPP aréna

Skupina C

6. 8. 2020

18:00

 
:
 
PAR
vs
OLO

Enteria arena Pardubice

Skupina A

6. 8. 2020

18:00

 
:
 
SPA
vs
PLZ

TIPSPORT ARENA PRAHA

11. 8. 2020

Skupina A

Odloženo

 
:
 
CEB
vs
KLA

Budvar aréna

Skupina D

11. 8. 2020

17:00

 
:
 
TRI
vs
ZLN

WERK ARENA

Skupina A

11. 8. 2020

17:30

 
:
 
CEB
vs
PLZ

Budvar aréna

Skupina B

11. 8. 2020

17:30

 
:
 
KVA
vs
LIT

KV Arena

Skupina B

11. 8. 2020

18:00

 
:
 
LIB
vs
MBL

Home Credit Arena

Skupina C

11. 8. 2020

18:00

 
:
 
PAR
vs
MHK

Enteria arena Pardubice

Skupina C

11. 8. 2020

18:00

 
:
 
KOM
vs
OLO

DRFG Arena

Skupina A

11. 8. 2020

18:00

 
:
 
KLA
vs
SPA

ČEZ zimní stadion Kladno

Skupina D

11. 8. 2020

18:00

 
:
 
PRE
vs
VIT

Meo Aréna

13. 8. 2020

Skupina C

13. 8. 2020

17:00

 
:
 
OLO
vs
KOM

Zimní stadion Olomouc

Skupina A

13. 8. 2020

17:30

 
:
 
PLZ
vs
SPA

LOGSPEED CZ Aréna

Skupina B

13. 8. 2020

17:30

 
:
 
MBL
vs
LIB

ŠKO-ENERGO Arena

Skupina B

13. 8. 2020

17:30

 
:
 
LIT
vs
KVA

Zimní stadion Ivana Hlinky

Skupina D

13. 8. 2020

17:30

 
:
 
ZLN
vs
TRI

Zimní stadion Luďka Čajky

Skupina D

13. 8. 2020

17:30

 
:
 
VIT
vs
PRE

OSTRAVAR ARÉNA

Skupina A

13. 8. 2020

18:00

 
:
 
KLA
vs
CEB

ČEZ zimní stadion Kladno

Skupina C

13. 8. 2020

18:00

 
:
 
MHK
vs
PAR

ČPP aréna

18. 8. 2020

Skupina C

18. 8. 2020

17:00

 
:
 
PAR
vs
KOM

Enteria arena Pardubice

Skupina A

18. 8. 2020

17:30

 
:
 
CEB
vs
SPA

Budvar aréna

Skupina D

18. 8. 2020

17:30

 
:
 
VIT
vs
ZLN

OSTRAVAR ARÉNA

Skupina B

18. 8. 2020

17:30

 
:
 
LIT
vs
LIB

Zimní stadion Ivana Hlinky

Skupina B

18. 8. 2020

17:30

 
:
 
KVA
vs
MBL

KV Arena

Skupina D

18. 8. 2020

18:00

 
:
 
PRE
vs
TRI

Meo Aréna

Skupina A

18. 8. 2020

18:00

 
:
 
KLA
vs
PLZ

ČEZ zimní stadion Kladno

Skupina C

18. 8. 2020

18:00

 
:
 
MHK
vs
OLO

ČPP aréna

20. 8. 2020

Skupina D

20. 8. 2020

17:00

 
:
 
TRI
vs
VIT

WERK ARENA

Skupina C

20. 8. 2020

17:00

 
:
 
OLO
vs
PAR

Zimní stadion Olomouc

Skupina A

20. 8. 2020

17:30

 
:
 
PLZ
vs
CEB

LOGSPEED CZ Aréna

Skupina B

20. 8. 2020

17:30

 
:
 
MBL
vs
LIT

ŠKO-ENERGO Arena

Skupina D

20. 8. 2020

17:30

 
:
 
ZLN
vs
PRE

Zimní stadion Luďka Čajky

Skupina B

20. 8. 2020

18:00

 
:
 
LIB
vs
KVA

ŠKO-ENERGO Arena

Skupina C

20. 8. 2020

18:00

 
:
 
KOM
vs
MHK

DRFG Arena

21. 8. 2020

Skupina A

21. 8. 2020

18:00

 
:
 
SPA
vs
KLA

TIPSPORT ARENA PRAHA

Top